Všetko, čo si želáme, je pred nami. Láska, dobro, krása, svetlo. Preto každý máme takú realitu, akú si vytvoríme. Vidíme, čo chceme vidieť. Žijeme, čo chceme žiť. Máme zmysel v tom, v čom chceme vnímať zmysel. Preto zabudnite na všetko negatívne a začnite sa sústrediť na všetko to krásne pred nami. Čaká nás každé ráno prebudenie do nového sveta. Do takého, aký si mi želáme žiť, nie do takého, aký nám elity pripravujú. Všetko je možné. 

Žijeme časy, kedy ovládol naše mysle strach a hrôza. V skutočnosti je to doba, ktorá nás má naučiť byť ešte lepšími, láskavejšími, statočnejšími, silnejšími a prekonať vlastné tiene. Zažiť niečo veľmi zlé znamená prežiť veľkú bolesť, ale zároveň nás privádza k poznaniu dosiahnutia vyššej úrovne bytia a prežívania, kedy sa láska v nás x- krát znásobuje a mení na unikátny stav duše. Zrazu sa rozžiari všetko okolo nás a my prenášame túto lásku na ostatné duše, ktoré sú ochotné ju prijať. Prijatie znamená netrýzniť sa v utrpení, ale prijať veci také, aké sú, a s láskou kráčať ďalej. Sebavedomejšie a s nekonečným úsmevom na tvári. S pochopením ostatných. S rešpektom ku každému. 

Ak máme zmysel života, dokážeme nemožné. Ak ho stratíme, určite tento stav vieme prekonať novým ránom. S láskou sa prehrať nedá. Taká je pravda. Nikdy sa nevzdáme.

Adriana Kráľová